IMENIKHAJDINA 2288VPISI 440V POŠTNEM OBM. 440POŠTNA OBM. 1PONEDELJEK, 19. OKTOBER 2026
eMesto.si/Omrežje lokalne skupnosti/Imenik podjetijPonedeljek, 19. oktober 2026·SL
V ŽIVO
Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Hajdina.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520Vaša občina postaja digitalnaBodite zraven od prvega dne.Gradimo enoten digitalni prostor, kjer občani, obiskovalci in podjetja končno najdejo vse na enem mestu · novice, dogodke, ponudbo lokalnih podjetij in storitve občine Hajdina.Vaše podjetje si zasluži vrhunsko digitalno prisotnost v lastni občini. Profil, ki ga ljudje resnično najdejo.Vidnost, ki ne izgine, ko se konča sponzorirana objava. Mesto v digitalnem srcu skupnosti, kjer ste doma.Digitalne platforme d.o.o. · 040 502 520
Verificiran zapis · Imenik 2026

Perutninarska Ptuj Pzp Z.o.o., zadruga

Glavna dejavnost: Reja perutnine. Sedež na Spodnja Hajdina 017, Spodnja Hajdina, 2288 Hajdina. Status aktivno po AJPES.

Matična 5636981000
Davčna 38619300
SKD 01.470
Vpis 30. 6. 1992
Status
Aktivna
poslovni register
Prihodki
1.887.157 €
leto 2025
Vpis
30·06·92
34 leta v poslu
Pravna oblika
zadruga
zadr.
Naselje
Spodnja Hajdina
2288 Hajdina
Občina
Hajdina
2288 · Hajdina
SKD
01.470
Reja perutnine
SKIS
S.11002
Nacionalne zasebne nefinančne d…
O podjetju · sinopsis

Perutninarska Zadruga Ptuj Pzp Z.o.o. opravlja dejavnost reja perutnine s sedežem v občini Hajdina. Profil je verificiran v AJPES Poslovnem registru Slovenije in dopolnjen iz 2 javnih virov ter prikazan v občinskem imeniku eMesto.

Podjetje je registrirano na naslovu Spodnja Hajdina 017, Spodnja Hajdina, 2288 Hajdina, vpis v register pa sega v 30. 6. 1992. Glavna dejavnost po klasifikaciji SKD 01.470 je reja perutnine.

Pravna oblika podjetja je zadruga (zadr.). Klasifikacija po SKIS je S.11002 - Nacionalne zasebne nefinančne družbe. Status v javnem registru je aktivno.

Glavna dejavnost: Reja perutnine · Velikost: Majhne enote

Fotografijačaka na lastnika
Foto · prostorLastnik profila lahko naloži fotografijo objekta, ekipe ali izdelka. Privzeto se prikazuje izvleček iz registriranih podatkov.
Klasifikacija
KodaKlasifikacijaOpisVir
01.470SKD · glavna dejavnostReja perutnineAJPES
S.11002SKIS · sektorNacionalne zasebne nefinančne družbeSURS
SI-2288Poštno območjeHajdina · Spodnja HajdinaPošta Slovenije
Poslovanje in lastništvo

Po velikosti se podjetje uvršča med majhne enote.

Sprememba prihodkov · do 3 zadnja leta
Rast +12,5 %
2023–2025 · 1.677.905 € → 1.887.157 €
Zadnja letna sprememba
Rast +4,3 %
2024–2025 · 1.809.301 € → 1.887.157 €
Prihodki na zaposlenega · 2025
Ni podatka
Za izračun potrebujemo prihodke in več kot 0 zaposlenih za isto leto.
Postavka (EUR)202320242025
Celotni prihodki1.677.9051.809.3011.887.157
Celotni odhodki1.673.0761.793.3211.857.689
Kapital11.175.46111.190.03111.215.730
Sredstva11.515.10911.515.73311.583.652
Povprečna bruto plača264729002986
VlogaOseba ali družbaDelež
predsednik zadrugeTežak Danijela
DirektorŠtalcer Zupanič Liljana
  • DDVzavezanec · SI38619300
  • TRRni v blokadi · 3 računi (DBS d.d., NLB d.d.)
  • Davčni dolgni davčni dolžnik
  • Registrski organOkrožno sodišče Ptuj

Vir: AJPES (poslovni register, letna poročila, transakcijski računi) in FURS prek poslovnega registra CompanyWall Business, prebrano 14. 10. 2026. Zneski v evrih, brez centov.

Javna sredstva

Od proračunskih uporabnikov in drugih zavezancev po ZDIJZ je podjetje v obdobju januar 2015 – avgust 2026 prejelo skupaj 113.492 € od 12 plačnikov. V zadnjih 12 mesecih s podatki (september 2025 – avgust 2026) 8362 € od 2 plačnikov.

Leto201720192020202120222023202420252026 · 8 mes.
Prejeto (EUR)319022012996755923.57315.71414.80036.1187340
Plačnikov132475352
Največji plačniki · zadnjih 12 mesecev
PlačnikZnesek (EUR)Delež
ZZZS593971 %
JŠRIPS RS242229 %
Največji plačniki · januar 2015 – avgust 2026
PlačnikZnesek (EUR)Delež
BORZEN, d.o.o.30.79427,1 %
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE24.42521,5 %
JŠRIPS RS18.62716,4 %
ZZZS13.88612,2 %
FURS11.1429,8 %
Eko sklad, j.s.56014,9 %
SPIRIT Slovenija, javna agencija51664,6 %
KGZS Zavod Ptuj16641,5 %

Vir: Komisija za preprečevanje korupcije, erar.si (CC BY 4.0), zbirka Transakcije. Prikazana so prejeta plačila, ne le subvencije. Zneski so združeni po mesecu plačila, ne po datumu računa. Podatki so naloženi za 137 mesecev.

Stik s podjetjem

Stik z Perutninarska Ptuj Pzp Z.o.o., zadruga

Sporočilo gre neposredno do lastnika profila · Odgovor v 24–48 h · Brez sledilcev, brez deljenja podatkov

05 · Vrsta povpraševanja
Odgovor v 24–48 hBrez posrednikov. Neposreden stik s podjetjem.Podatki se ne prodajajo tretjim osebam.
Register v številkah
Letni pregled · oktober 2026Vir: AJPES Poslovni register Slovenije
Matična
5636981000
enolični identifikator
Davčna
38619300
davčni identifikator
Pošta
2288
Hajdina
Viri
2
AJPES Poslovni register Slovenije

»Manjka kaj o vašem podjetju?

Pošljite nam podatke in jih bomo dodali. Brez obrazcev, brez prijav · samo pošljite nam popravke po e-pošti. Vaš profil dopolnimo v 24 urah.

V okolici · Hajdina 2288

Podjetja v istem lokalnem gospodarskem okolju.

PodjetjePravna oblikaNaseljeMat. št.PoštaStatusProfil
HDHiša Daril, Proizvodnja, Storitve, Trgovina d.o.o.d. o. o.Slovenja vas58461530002288AktivnoOdpri →
LILogo-Tech, Industrijska Montaža, Servis In Storitve, D. O. O.d. o. o.Spodnja Hajdina81711140002288AktivnoOdpri →
PPPomlad Podjetje Za Trgovino In Storitve d.o.o.d. o. o.Gerečja vas57194700002288AktivnoOdpri →
SDScara-Tec Družba Za Storitve, Gradbeništvo, Trgovino, Posredništvo, Gostinstvo, Promet In Svetovanje d.o.o.d. o. o.Slovenja vas85881630002288AktivnoOdpri →
OŠOsnovna Šola HajdinazavodSpodnja Hajdina50870310002288AktivnoOdpri →
Imenik na zemljevidu

Hajdina · vse na svojem mestu.

Podjetja, društva, dogodki, razpisi in občinske točke · vse na enem zemljevidu. Trenutni profil je označen s črno-rumenim oznako.

440 aktivnih vpisov · v živo
440 aktivnih · občinski imenik AJPES PRS · svežina dnevno
Zemljevid se nalaga …
N
500 m
Ste lastnik tega podjetja?

Postanite del digitalnega omrežja občine.

Povežite podjetje z občino, prebivalci in lokalnim okoljem.

Dopolni profilDodaj dejavnostiPoveži podjetjeObjavi ponudboAktiviraj lokalno stranSpletna stranDomenaPoštni predaliTrgovinaMobilna aplikacijaMarketplace
Pošljite povpraševanje
Zagotovimo vam pravo digitalno prisotnostDigitalne platforme d.o.o.040 502 520
Po prejemu povpraševanja vas kontaktiramo v 2 delovnih dneh. Brez vstopnih stroškov, brez vezave.